۱۳۹۵-۱۰-۲۷ ۱۹:۱۹:۰۵

مدیر امور سینماهای سی‌و‌پنجمین جشنواره فیلم فجر خبر داد:

اختصاص ۹ هزار صندلی سینما برای تماشاگران جشنواره فیلم فجر

روش جدیدی برای پیش‌فروش بلیت در نظر گرفته شده است

محمدرضا فرجی، مدیر امور سینماهای سی‌و‌پنجمین جشنواره فیلم فجر، از اختصاص ۹ هزار صندلی سینما برای تماشاگران در جشنواره فیلم فجر گفت و اعلام کرد که روش جدیدی برای پیش‌فروش بلیت در نظر گرفته شده است.

خبرگزاری مهر _ محمدرضا فرجی مدیر امور سینماهای سی‌و‌پنجمین جشنواره فیلم فجر گفت: امور مربوط به سینماهای جشنواره فیلم فجر را از حدود دو ماه قبل با همراهی کارشناسان و متخصصان در تهران و شهرستان‌ها شروع کردیم و انتخاب اولیه سینماها انجام گرفت و انتخاب سینماهای مردمی هم نهایی شد. امسال حدود ۹ هزار صندلی برای سینماهای مردمی اختصاص داده شده که شامل ۲۰ سینما و ۳۰ سالن نمایش فیلم است. تلاش ما بر این است که بهترین شرایط را برای مردم فراهم کنیم.

او افزود: تلاش ما بر این است که آماده‌سازی سالن‌ها از نظر صدا، نور، تصویر و سایر مسایل فنی تا روز نمایش فیلم‌ها انجام شود. در این راستا سینماهایی که نیاز به ترمیم دارند، به صاحبان‌شان اطلاع داده شده و تعهدات لازم نیز گرفته شده است و همه سینماها مقدمات کار را فراهم کرده‌اند. از جمله می‌توان به سینماهای بهمن و اریکه ایرانیان، پردیس راگا، پردیس کیان و پردیس ملت اشاره کرد که مدیران‌شان کار بازسازی و به‌سازی را چه در بخش صدا و چه در بخش بهبود کیفیت تصویر، شروع کرده‌اند.

فرجی اظهار کرد: با توجه به جلسات متعددی که با مدیران سینماها داشته‌ایم، کارها به خوبی پیش می‌رود و تا چند روز دیگر که باید کارها نهایی شود، شاهد بازگشایی سینماها خواهیم بود.

مدیر امور سینماهای سی‌و‌پنجمین جشنواره فیلم فجر گفت: سینماهای مردمی این دوره از جشنواره مشخص شده‌ است و مدیران سینماها نیز از طریق روش جدیدی که برای پیش‌فروش بلیت در نظر گرفته شده است، باید اطلاع‌رسانی لازم را در سینماهای خود انجام دهند و آموزش‌های لازم نیز به پرسنل سینماها داده شده تا در ایام برگزاری جشنواره، شاهد هیچگونه مشکلی نباشیم.

سی‌و‌پنجمین جشنواره فیلم فجر به دبیری محمد حیدری، بهمن‌ماه امسال برگزار می‌شود.

برچسب‌های این خبر: سی‌و‌پنجمین جشنواره فیلم فجر سینمای ایران بلیت جشنواره
akhtsas-9-hzar-sndl-...

اخبار مرتبط

فهرست فیلم‌های جشنواره فیلم فجر تکمیل شد

با اعلام اسامی ۱۱ فیلم بخش چشم‌انداز سینمای ایران در سی‌و ‌پنجمین جشنواره فیلم فجر، حمید نعمت‌الله تنها فیلم‌سازی است که با دو فیلم در این رویداد حضور دارد.

مراکز مجاز خدمات پشتیبانی فنی سینمایی معرفی شدند

معاونت توسعه فناوری و مطالعات سینمایی، اسامی ٣٩ مرکز خدمات پشتیبانی فنی سینمایی که دارای مجوز از سازمان امور سینمایی هستند را معرفی کرد.

هیأت داوران بخش تبلیغات جشنواره فیلم فجر معرفی شد

حسین جعفریان، ساعد مشکی، جواد جلالی، ژیلا ایپکچی و بهروز شعیبی به عنوان اعضای هیأت داوران بخش تبلیغات سی‌و‌پنجمین جشنواره فیلم فجر معرفی شدند.

نشست هماهنگی مدیران سینماهای جشنواره برگزار شد

نشست هماهنگی مدیران و نمایندگان سالن‌های نمایش‌دهنده فیلم‌های سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر برگزار شد.