۱۳۹۵-۱۰-۲۸ ۱۰:۵۲:۵۲

حرکتی تازه برای ورود فناوری در عرصه سینما

سینوگرام، سامانه خدمات نوین سینمای ایران

عرصه سینما نیازمند سرمایه‌گذاری برای ابزارهای فناورانه و حمایت از جوانان خلاق در نوآوری ست

وب سایت «سینوگرام» به آدرس cinogram.com در کنار اپلیکیشن‌های تلفن همراه ویژه ios و اندروید، ضمن استفاده از تجربه روز دنیا و پس از طی پروسه نیازسنجی و تولید،‌ آماده ارائه خدمات در جشنواره فیلم فجر، بزرگترین جشن سینمایی ایران، شده است.

سامانه نرم‌افزاری «سینوگرام» با هدف ارائه خدمات جدید توسط فناوری‌های روز دنیا در سینمای ایران طراحی شده و پس از نیازسنجی و مذاکرات انجام شده با مدیران سینمایی کشور، اولین خدمت خود را معطوف به فروش و صدور الکترونیکی «بلیت سینما» و همچنین امکان نظرسنجی اینترنتی کرده است.
در همین راستا،‌ وب سایت «سینوگرام» به آدرس cinogram.com در کنار اپلیکیشن‌های تلفن همراه ویژه ios و اندروید، ضمن استفاده از تجربه روز دنیا و پس از طی پروسه نیازسنجی و تولید،‌ آماده ارائه خدمات در جشنواره فیلم فجر، بزرگترین جشن سینمایی ایران، شده است.
بدیهی‌است «سینوگرام» ضمن احترام و تقدیر از پیشکسوتان و مدیران حرفه‌ای در حوزه صنعت و فناوری سینما و همچنین پیشگامان ارائه خدمات مشابه در بخش بلیت‌فروشی فرهنگی کشور از جمله سایت‌های «سینما تیکت» و «تیوال» و سایر بخش‌ها، تلاش دارد تا با حمایت از ایده‌های خلاقانه و جوانان نخبه و تلاشگر کشورمان،‌ فضایی سالم برای رقابت در این حوزه ایجاد نماید. رقابت حرفه‌ای در این عرصه در صورتی که با دلسوزی جهت رشد آگاهانه سطح خدمات ارائه شده به مردم باشد، تلاشی ارزشمند و زیبا خواهد بود. ترس از تغییر، مانع حرکت است و «سینوگرام» حرکت به جلو را آغاز کرده و دعوت به تحمل، همراهی و حرکت مشترک می کند.
در همین راستا «سینوگرام» ضمن تشکر از حامیان مالی و معنوی خود در این حرکت و آغاز فعالیت خود در فضای حرفه‌ای سینما،‌ امید دارد تا مدیران و فعالان دلسوز سینما، ضمن ارائه پیشنهادات و رهنمودهای خود، این راه را برای آینده سینما و فعالیت‌های جدید و نوآورانه فراهم آورد.

برچسب‌های این خبر: خبر سینوگرام cinogram
snogram-samanh-khdma...

اخبار مرتبط

فهرست فیلم‌های جشنواره فیلم فجر تکمیل شد

با اعلام اسامی ۱۱ فیلم بخش چشم‌انداز سینمای ایران در سی‌و ‌پنجمین جشنواره فیلم فجر، حمید نعمت‌الله تنها فیلم‌سازی است که با دو فیلم در این رویداد حضور دارد.

مراکز مجاز خدمات پشتیبانی فنی سینمایی معرفی شدند

معاونت توسعه فناوری و مطالعات سینمایی، اسامی ٣٩ مرکز خدمات پشتیبانی فنی سینمایی که دارای مجوز از سازمان امور سینمایی هستند را معرفی کرد.

هیأت داوران بخش تبلیغات جشنواره فیلم فجر معرفی شد

حسین جعفریان، ساعد مشکی، جواد جلالی، ژیلا ایپکچی و بهروز شعیبی به عنوان اعضای هیأت داوران بخش تبلیغات سی‌و‌پنجمین جشنواره فیلم فجر معرفی شدند.

نشست هماهنگی مدیران سینماهای جشنواره برگزار شد

نشست هماهنگی مدیران و نمایندگان سالن‌های نمایش‌دهنده فیلم‌های سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر برگزار شد.